RACER DIP® Sprej 400ml Alpine biela™

  • vytvára súvislý ochranný gumový povrch ktorý odolá wapke a kefám
  • podľa potreby je za každých okolností zlúpateľný aj po rokoch
  • je vodeodolný, antikorózny, odolný voči soliam a niektorých chemikáliam
  • má vynikajúce protišmykové a elektroizolačné vlastnosti
  • je to najjednoduchší spôsob ako si zmeniť vzhľad kolies, prahov, strechy a iných dielov vášho vozidla 
  • jednoduchú aplikáciu zvládne každý v obyčajných domácich podmienkach 
Variant
Môžeme doručiť do:
18.6.2021
Značka: RACER DIP®
€15,49

RACER DIP® Sprej je syntetický gumovitý náter, ktorý po rovnomernej aplikácii na povrch vytvára ochrannú vrstvu s vysokou flexibilitou. Nanáša sa na odmastnený a čistý povrch a to striekaním. RACER DIP® je v prípade potreby odstrániteľný. Svojimi vlastnosťami je RACER DIP® Sprej využiteľný ako v interiéri tak aj v exteriéri. Výrazne znižuje pravdepodobnosť vzniku korózie a má dobré protišmykové a elektroizolačné vlastnosti. RACER DIP® je odolný v rozsahu teplôt od -35°C do +95°C. Výdatnosť spreja pri nanesených 4 vrstvách je cca 0,97m2.

 

Vlastnosti: Syntetický gumový náter so všestranným využitím. Chráni predmety proti vlhkosti, kyselinám, UV žiareniu a abrázii. RACER DIP® Sprej je priľnavý na sklo, drevo, plast, kov, kameň, textílie a ďalšie látky.

 

Návod na použitie: Sprej pred použitím dôkladne pretrepte (aspoň 3 minúty) a to ak aby bolo počuť guľôčky vo vnútri spreja. Počas aplikácie nevystavujte povrch priamemu slnečnému žiareniu a vlhkosti. Povrch musí byť pred aplikáciou čistý a suchý. Pri aplikácii na kov musí byť povrch odmastnený. Pri striekaní nanášajte rovnomerne zo vzdialenosti 20-25 cm kolmo na povrch (45°). Jednotlivé vrstvy nanášajte v dostatočnom množstve, aby každá vrstva vytvorila celistvý povrch s mokrým vzhľadom. Pred nanášaním každej ďalšej vrstvy nechajte minimálne 20 minút schnúť. Je možné naniesť ľubovolný počet vrstiev (odporúčané sú minimálne 4 vrstvy). Optimálna teplota pre aplikáciu je v rozsahu 18-24°C. Pred aplikáciou otestujte účinky farby. Po nanesení poslednej vrstvy nechajte náter vyzrieť minimálne 4 hodiny.

 

 Príklady použitia: - vytvorenie dočasnej ochrannej fólie na povrchu automobilov, motocyklov a pod. - oprava interiérov (lišty, panely...) - impregnovanie textílii, dreva (vytvorenie vodevzdorných materiálov) - vytváranie protišmykových náterov

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora 29.3.2021 18:53
Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať že či by mi vystačila jedna 400ml flaška na nastriekanie celého bicykla.
Odpovedať
A Avatar autora Výdatnosť z jedného spreja 29.3.2021 19:32
Dobrý deň prajem. Ďakujeme za dotaz. Výdatnosť jedného spreja je cca do 1m2 pri štyroch vrstvách. Neviem síce aký veľký je rám bicykla ktorý chcete prestriekať a akú má teraz farbu, ale pre istotu by som odporučil dva spreje z dôvodu prekrytia, pretože biela farba má všeobecne slabé prekrytie. V prípade že má rám tmavú farbu tak bude lepšie ak budete mať k dispozícií viac farby. Samozrejme aj odolnosť povrchu bude lepšia tým pádom. Prajem pekný deň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: