HOME DIP® 5000ml Žltá

  • vytvára súvislý ochranný gumový povrch ktorý odolá všetkým poveternostným podmienkam  
  • podľa potreby je za každých okolností zlúpateľný aj po rokoch
  • je vodeodolný, antikorózny, odolný voči soliam a niektorých chemikáliam
  • má vynikajúce protišmykové a elektroizolačné vlastnosti
  • je to najjednoduchší spôsob ako si zmeniť vzhľad záhradného nábytku, obnoviť dno bazénu, zrenovovať plot atď.
  • jednoduchú aplikáciu zvládne každý v obyčajných domácich podmienkach so štetcom alebo pomocou elektrickej striekacej pištole
Možnosti dopravy
21.10.2021
štandardná cena: €119,88 –17 % €99,90 €83,25 bez DPH
HOME DIP® 5000ml Žltá
118 home dip 5000ml zlta
€119,88 –17 %

HOME DIP® je univerzálny syntetický gumový náter k okamžitému použitiu.

 

Nanáša sa v jednej a viac vrstvách. Aplikuje sa valčekom, štetcom, elektrickou pištoľou (po zriedení), alebo namáčaním. Pre získanie väčšej fyzikálnej a chemickej odolnosti aplikujte viac vrstiev. Je vsiakavý do pórovitých materiálov. Pri súvislej a nepoškodenej vrstve neprepúšťa vodu ani vzduch. Vytvára gumové povrchy s matným odleskom.

 

Použitie: izolácia betónu a muriva (betónové bazény, fasády) tlmí hluk a vibrácie (silenbloky a pod.) elektroizolácia - odolnoť voči prieraznosti: 1500 V/0.0254mm vytváranie protišmykových povrchov (podlahy, rukoväte, bazény) impregnácia textílii (pogumovaný odev - rukavice, dočasné chrániče kolien a lakťov)

Dodatočné parametre

Kategória: HOME DIP®
Hmotnosť: 4.565 kg
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
7.9.2020 21:45
Dobry den,chcel by som sa spytat ze ci tento vyrobok je odolny voci slanej vode v bazene.Totizto jedna sa o prekrytie kytore je vyrobene z kovunosetrene zinkovanim no a toto zacalo hrdzaviet po kontakte z vodou z bazena.Slana voda je elektolicky upravovana a z nej je vytvoreny ,,prirodny,, chlor a ten pravdepidobne znicil pozinkovany povrch.Hladam riesenie ako zamedzit hrdzaveniu na viac ako 5 rokou.Dakujem za odpoved.
Odpovedať
Home Dip a slaná voda 8.9.2020 09:53
Dobrý deň prajem. Ak vás môžem poprosiť zavolajme si a cez telefón si upresníme situáciu. Zatiaľ podľa toho čo píšete si myslím že Home Dip zvládne ochrániť váš bazén. Prajem pekný deň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: